Chcete na Vianoce pomôcť a hľadáte spôsob, ako to urobiť? Jednou z možností je zapojenie sa do nášho projektu Vianoce z krabičky, prostredníctvom ktorého každoročne obdarujeme detí z detských domovov, azylových centier a sociálne slabších rodín. 

Aj tento rok máme v pláne obdarovať viac ako 2 000 detí a pomôcť nám môžete aj vy. Spolupráca na projekte je veľmi jednoduchá – stačí, ak nám napíšete koľko detí podľa vás približne máte záujem obdarovať a my vám dáme na výber z viacerých centier, ktoré sa do projektu rozhodli zapojiť. Niektoré deti si píšu konkrétne želania a u niektorých môžete kúpiť darček podľa vášho uváženia. Pozrite si naše tipy na vianočné darčeky.

Akonáhle budete mať darčeky vo vašej firme vyzbierané a nachystané, kontaktujte nás a my vybavíme, aby pre darčeky prišiel kuriér spoločnosti Packeta, ktorý ich odvezie do detského domovu, či azylového centra, ktoré ste si vybrali. 

O zapojení vašej firmy do nášho projektu budeme veľmi radi informovať aj našich darcov. Po vzájomnej dohode vás veľmi radi uvedieme medzi sponzorov a partnerov projektu, pretože si vážime váš čas a úsilie, ktoré ste nášmu projektu Vianoce z krabičky venovali. 

V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom spolupráce alebo sú vám niektoré informácie nejasné, neváhajte nás kontaktovať. Svoje otázky spolu s prihlásením do projektu môžete posielať na e-mail: info@robmeradost.sk

Kategória :