Chcete na Vianoce pomôcť a hľadáte spôsob, ako to urobiť? Jednou z možností je zapojenie sa do nášho projektu Vianoce z krabičky, prostredníctvom ktorého každoročne obdarujeme detí z detských domovov, azylových centier a sociálne slabších rodín. 

Máte záujem zbierať darčeky pre projekt Vianoce z krabičky vo vašej škole? Napíšte nám e-mail na info@robmeradost.sk a my vám veľmi radi pridelíme zoznam detí, pre ktoré môžete darčeky vyzbierať. Samozrejme, sami si určíte, či chcete darčeky zbierať pre centrum v ktorom je 10 detí alebo také, kde je ich 80. 

Vaša školská zbierka darčekov má rovnaké pravidlá, s tým rozdielom, že zabalené a nachystané darčeky nemusíte nosiť alebo posielať na zberné miesto. Akonáhle budete mať darčeky vyzbierané, kontaktujete nás a darčeky príde odviesť kuriér spoločnosti Packeta, ktorý ich dovezie do vybraného detského domova alebo azylového centra. 

Samozrejme, môže sa stať, že darčeky pre všetky deti nevyzbierate. V tomto prípade sa nič nedeje a stačí, ak nám dáte vedieť, koľko darčekov vám chýba a my deťom pošleme darčeky z iného zberného miesta. 

Prihlasovanie pre školy je možné do 20.11.2022. Bohužiaľ po tomto termíne sa môžu školy projektu zúčastniť len ako klasickí darcovia, deti si teda môžete rezervovať priamo v našom rezervačnom systéme a darčeky odovzdať na zberných miestach alebo poslať prostredníctvom spoločnosti Packeta zadarmo. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kategória :