O projekte

Projekt Vianoce z krabičky už druhý rok pripravuje nezisková organizácia Robme radosť. Jej cieľom je pomáhať ľuďom v neľahkých životných situáciách. Projektom Vianoce z krabičky sú podporované deti z detských domov, azylových centier a sociálne slabších rodín. V prípade, že s nami chcete na projekte spolupracovať kontaktujte nás na  [email protected] 

Ako to celé funguje?

Nie je nič jednoduchšie, ako si zvoliť, koho obdarujete. Malý návod, ako na to :

Zvoľte si Zberné Miesto

Zvoľte si zberné miesto podľa Vami zvolených kritérií (vekové kategórie detí, počet, …). Výber je na Vás. Pre lepšiu orientáciu rozložení zberných miestach po Slovensku poslúži aj priložená mapka. Každé miesto má svoju kontaktnú osobu.

Vyberte si dieťa

Pri každom zbernom mieste nájdete link na rezerváciu detí. Stačí kliknúť, pozrieť si stránku a nájsť dieťa s pohlavím a vekom, ktoré chcete obdarovať. Deti, ktoré už niekto iný rezervoval, sú vyznačené sivou farbou.

Vyplňte Kontaktné údaje

Po zvolení konkrétneho centra a dieťaťa, ktoré si vyberiete, si ho zarezervujte kliknutím na tlačidlo. Vyplňte údaje, a odošlite formulár. Odoslaním súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov

Odovzdanie darčeku

Teraz už to je len na Vašej predstavivosti a kreativite. Darček pripravte, úhľadne zabaľte a skontaktujte sa so zodpovednou osobou za dané zberné miesto 🙂 Pre tipy na darčeky konkrétnemu dieťaťu ponúkame tipy.

Organizátorky projektu Vianoce z krabičky

Ženy, ktoré dostali nápad, a rozhodli sa posunúť ho ďalej 

Daša
Uherková

Zakladateľka

Dominika
Uhláriková

Zakladateľka

Pripojte sa k nám!